Жаре и Столе Стоилов пејат „Ја бичу позната на цел глас“!

Оваа саботна вечер е одлична за добро смеење со друштво по дома и „Еден на Еден“ на телевизија. Во најгледаното ток шоу доаѓа ѕвездата на РК Вардар, Столе Стоилов. Ќе раскаже за неговиот познат темперамент, за своите смешни прекари, за новата девојка и многу други анегдоти на паркетот и надвор од него.

Погледнете ја најавата и уверете се какво шоу не чека оваа сабота во 22.30ч на Алфа ТВ. Крајот на видеото во кое Жаре и Столе пејат „Ја бичу позната“ е непроценлив…

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар