Жаре го праша Боки 13 – Имаш дечко или девојка? (ВИДЕО)

После многу долго време, една од најконтроверзните личности во Македонија, Бојан Јовановски реши да даде интервју, каде ако не во најгледаното ток-шоу кај нас, „Еден на Еден“.

Причини за ова гостување има многу. Неодамнешните активности во хумани цели, вистинската причина за средбата со Дејвид Бекам во Париз, неколкуте скандали меѓу кои и инцидентот со попот за кој Боки 13 покрена тужба, долгата кариера како еден од најозборуваните личности на балканската шоу-биз сцена, конфликтот на Боки 13 со голем дел од македонските јавни личности и многу повеќе.

За оваа „Еден на Еден“ епизода сите ќе зборуваат. Затоа, гледајте ја оваа сабота во 19 и 15 часот на телевизија „Телма“.

Еве ја и најавата:


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар