Тројца соседи во новиот „Еден на Еден“ специјал! (ВИДЕО)

Студиските емисии завршија, но не и осмата сезона од „Еден на Еден“. Овојпат ќе погледнеме емисија снимена во маалото од каде доаѓаат Жаре и Бубо, во која гостин ќе биде и човекот кој се грижи за нивната линија!

Недела, 19 и 10 часот на Телма, термин за специјалот кој не треба се пропушти!

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар