Смеење и пеење: Игор Џамбазов и Елена Ристеска во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Не смеете да го пропуштите најновото издание на „Еден на Еден“, кое ќе се емитува во недела во 18.50 часот на „Канал 5“ телевизија.

Во него гостува легендарниот актер и шоумен Игор Џамбазов и нашата прекрасна пејачка Елена Ристеска, а се разбира, двајцата имаат што да кажат и да раскажат.

Игор ќе зборува за неговите многубројни животни анегдоти, а исто така и Елена отворено ќе зборува за она што и се случува во нејзината кариера, за идните планови и уште многу други интересни содржини.

Во новата „Еден на Еден“ ќе имате прилика да ги слушнете Игор и Елена во дует како ја изведуваат нумерата „Те сакам“.

Погледнете што ве очекува во недела во 18.50 часот на „Канал 5“…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар