Петнаесетминутен шопинг со 80% попуст во P. S. Fashion

Секоја припадничка на понежниот пол која сака да ја потврди својата женска снаодливост, утре ќе има можност да го направи тоа во П. С. Фешн на првиот кат во Скопје Сити Мол. За дамите со голема пасија за шопинг, модниот бренд подготвува 80% попуст на се што ќе биде изложено во П.С, а попуст ќе има неколкукратно само во одредени 15 минути од денот.

Петнаесетминутен шопинг со 80% попуст во P. S. Fashion

Настанот ќе започне во 12 часот со забава со ДЈ од Сити Радио, а на уникатен начин ќе биде најавен почетокот на 15-минутниот шопинг по најниски цени во Македонија.

Ве покануваме да присуствувате на ова несекојдневно шопинг задоволство.

Попуст од 80% ќе има на секој половина час, во периодот од 12 до 16 часот. Динамика на 15- минутен шопинг:

  • 12.30-12.45
  • 13.15-13.30
  • 14.00-14.15
  • 14.45-15.00
  • 15.30-15.45

Следете го настанот на Фејсбук.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар