Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

Конечно дојде тоа време од годината. „Правиме чистка, вадиме се надвор!“ – порачуваат од Рамстол Мол каде во вторник почнува традиционалната шопинг манија Garage Sale.

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

До 70% намалени цени и попусти на попустите, од 6 до 11 февруари трговскиот центар Рамстор Мол ја најавува најголемата распродажба во градот. Неверојатно ниски цени за производи од реномирани брендови, висок квалитет и супер забава која ќе ви овозможи да се подновите со облека за претстојната сезона, да изнакупувате подароци за вашите најблиски, да изненадите некој драг или едноставно да го искористите моментот и да пазарите многу за малку!

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

Kако и досега, во кампањата ќе учествува и Рамстор маркетот лоциран во Рамстор Мол, кој за сите посетители предвидува големи промоции и намалувања на цените.

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

Garage Sale во Рамстор мол од 6 до 11 февруари. Запишете си…

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар