Завршува Еден на Еден

Крај за Жаре и „Еден на Еден“

Жаре и екипата на најпопуларното македонско ток шоу Еден на Еден одат на заслужена пауза. Во следните неколку саботи, стандардниот термин 19:15 часот на Телма ќе биде резервиран за репризи на некои од најинтересните гостувања, а оваа сабота во 19:15 часот ќе го гледаме финалето на сезоната во која гостуваа Игор Џамбазов, Марјана, Сашко Коцев, Тамара Тодевска, Ник Вујичиќ, Саша Ковачевиќ, Тимур Дибиров, Борко Ристовски, Каролина, Елена и многу други кои само го потврдија статусот на шоуто како најдобриот тв продукт од својот формат.

kraj-za-zhare-i-eden-na-eden-kafepauza.mk

Бидете во сабота вечер на Телма веднаш по вестите и уживајте во последната Еден на Еден епизода до следната сезона на есен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар