Кире Лазаров призна - Не знам што е тоа „симит“!

Кире Лазаров призна – Не знам што е тоа „симит“!

Македонската спортска икона и еден од најдобрите светски ракометари, Кирил Лазаров, е гостин во новото издание на македонското хит ток-шоу „Еден на Еден“. Според најавата за шоуто, може да заклучиме дека оваа сабота во 22:30 часот на Алфа ТВ нè очекува неверојатна забава и добар хумор со ѕвездата на Барселона, кој покажува дека знае да биде и тоа како забавен надвор од ракометните терени. Оваа саботна вечер, задолжително гледање на Жаре и екипата во „Еден на Еден“!
Погледнете мал дел од она што нè очекува во сабота.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар