Горан Михајловски открива зошто Благица Павловска има најмногу насловни!

Седмата сезона на Еден на Еден продолжува оваа сабота со гостување на поранешниот сопственик и главен уредник на дневниот весник „Вест“ – Горан Михајловски. Тој максимално го искористи гостувањето кај Жаре и откри како настанувале насловите во „Вест“, кој од политичарите најмногу ги оспорува текстовите во весникот, кој од нив е најголем „плачко“, а откри и зошто Благица Павловска има најмногу насловни. Секако, Горан не пропушти да го најави својот најнов интернет проект кој ќе го работи заедно со неговиот брат, познатиот актер Јовица Михајловски. Новата епизода од најгледаното домашно ток шоу е оваа сабота во 19:15 часот на Телма, а еве ја и најавата:


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар