„Еден на еден“: Македонката која го прошета целиот свет е гостинка на Жаре (ВИДЕО)

Оваа сабота на „Телма“ во 19 и 15 часот ќе имате прилика да го погледнете едно од најинтересните изданија на бр. 1 ток-шоуто „Еден на Еден“ во оваа осма сезона.

Овој пат Жаре ја угости Ивана Чолаковска – девојката од Македонија која заедно со своето момче Ману, на мотор го прошета целиот свет и собра еден куп неверојатни анегдоти и искуства.

Ивана ќе каже зошто одлучи да тргне низ светот, ќе раскаже за убавите и неубавите моменти од обиколката на земјината топка, а богами со пар авантури и ќе нѐ шокира!

Оваа сабота мора да бидете пред малите екрани и да го погледнете исклучително интересниот разговор на Жаре и Ивана.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар