Бубо - Возев 12 километри во рикверц!

Бубо – Возев 12 километри во рикверц!

Бубо Каров и многу скечеви ќе бидат во сценариото на новогодишната Еден на Еден епизода. Според најавата, ќе има и едно многу интересно јавување во Јади Бурек. Редовниот јавувач во пародијата на Среќни Коцки – Спасе, го натерал и Јанко да ги загуби нервите!

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар