Ријана со психотичен видео запис за „What Now“

Ријана направи мрачен, психотичен видеоспот за поп-рок баладата „What Now“ од албумот „Unapologetic“, во кој таа изведува егзорцизам.

Ријана со психотичен видео запис за „What Now“

Снимено во морничаво складиште во Тајланд, видеото ја прикажува мрачната страна на Ријана, проследено со растреперени движења на камерата и секси искривувања на нејзиното тело, кои треба да го прикажат ѓаволот кој го измачува нејзиното тело. Погледнете го ова „опседнато“, но визуелно примамливо видео. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. sonja Reply

    Rijana prekrasna kako i sekogas :*

Остави коментар