Енергичен 15-минутен микс од DjGoce D\’Sauce

Додека работите, се подготвувате за учење или средувате низ дома, овој адреналински микс ќе се погрижи за вашето добро расположение и силна енергија.Енергичен 15-минутен микс од DjGoce D\'Sauce Миксот е дело на DjGoce D\’Sauce од групата „Raw N Wicked“, кој оваа година е финалист на интернационалниот диџеј-натпревар на RedBull „Thre3Style“, како единствен претставник од Македонија.

Во тек е фазата на јавно гласање за најдобар микс, па ако сакате да го подржите DjGoce D\’Sauce, гласајте за него. Финалистот од оваа фаза ќе добие шанса да ја преставува својата земја на светското финале во Торонто, Канада.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. DjGoce D'Sauce (Raw N Wicked) Reply

    ВАЖЕН UPDATE за RedBull Thre3Style гласањето на линков http://t.co/xVKsSMMfyb потребно е да кликнете Vote а потоа да го пополните малото формуларче дадено доле за гласот да биде важечки!!! Благодарам однапред на подршката и пооздрав 1!!!

  2. Kristina Reply

    hmmm epten mi se sviga

Остави коментар