64 лабави песнички за љубителите на инди поп музика

Сакате да ви свират релаксирачки, мирни ноти, додека ги вршите вашите задачи на работа или спремате некој испит за на факултет, а не сакате да ве деконцентрира? Наместо да пуштате Јутјуб и на секои неколку минути да менувате друга песна, стиснете плеј на плеерот и уживајте 4 часа, во убавите звуци на инди поп ритамот. 🙂

64 лабави песнички за љубителите на инди поп музика


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Demonic Reply

    64.
    Because “Top 50” is too mainstream.

Остави коментар