Животот не се цени според тековниот ден

 

Мисла на денот со шолја кафе: „Не дозволувај еден лош ден да направи да се чувствуваш дека имаш лош живот“.

Животот не се цени според тековниот ден

Десктоп позадина (1920×1440)

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар