Совршена хармонија

Совршена хармонија

Среќа е кога она што го мислиш, она што го кажуваш и она што го правиш се во совршена хармонија.

Совршена хармонија

Преземете ја сликата за десктоп позадина (2560x1600)Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар