Секое утро имате две опции

„Секое утро, кога ќе се разбудите имате две опции: да се вратите на спиење и да продолжите да ги сонувате своите соништа или да станете од кревет и да јурите за да ги остварите.“

Секое утро имате две опции


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар