Кафе-позадина за вашиот десктоп #9

Кафе-позадина за вашиот десктоп #9

Не признавате друго кафе. Ви треба јакиот мирис и вкус на онаа густа магична напивка за да ви го разбуди умот и да ви ги држи мислите свежи. – Вие сте за турско кафе, а веројатно ќе уживате и во оваа декстоп позадина која ќе ве потсетува да си го приготвите омилениот пијалак повеќе пати во текот на работниот ден.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #9


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар