Кафе-позадина за вашиот десктоп #8

Спој од уметност, креативност, нежност и несреденост ја одликува десктоп позадината што ја избравме за оваа недела. Би била добар избор за луѓето кои се занимаваат со креативна работа и истовремено се љубители на добро кафе во мал филџан. Оваа еспресо-позадина е за инспирација и релаксација.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1280×800) и доколку ви одговараат димензиите, преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #8


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар