Кафе-позадина за вашиот десктоп #71


„Има само еден маж кој секогаш можам да го препознам во темница – оној со кафе во рака. Но, не е изгледот она што го открива.“

Кафе-позадина за вашиот десктоп #71


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар