Кафе-позадина за вашиот десктоп #70

„Не го сакам баш кафето, но не ми се допаѓа ниту кога заспивајќи си ја удирам главата од масата.“ – Брајан Андреас

Кафе-позадина за вашиот десктоп #70


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар