Кафе-позадина за вашиот десктоп #7

Кафе-позадина за вашиот десктоп #7

Доколку сакате едноставна позадина, со скоро еднобојна површина од која мистично и изненадувачки ќе ѕирка некој кафе мотив, можеби ќе ви се допадне оваа. Имате доволно простор да ги чувате вашите икони видливи на десктопот, а сепак кафето неизбежно и овој пат ќе биде дел од него.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и доколку ви одговараат димензиите, преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #7


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. aleksandra Reply

    Mnogu ubavoo !!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Zivko Reply

    vodolija so vodolija

Остави коментар