Кафе-позадина за вашиот десктоп #69


„На секого му треба кафе. Се разликуваме само во начинот на кој ја држиме шолјата в рака.“

Кафе-позадина за вашиот десктоп #69

1920x1200Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар