Кафе-позадина за вашиот десктоп #68

„Кафето е единствениот соговорник со кого можам да разговарам кога ќе станам од спиење.“

Кафе-позадина за вашиот десктоп #68


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар