Кафе-позадина за вашиот десктоп #57

Тој беше мојот шлаг, јас неговото кафе – кога нè сипавте заедно, станавме нешто. – Џозефин Бејкер.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #57

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1080) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар