Кафе-позадина за вашиот десктоп #54

Кафе-позадина за вашиот десктоп #54

Ако мразите понеделник наутро, барем уживајте во првата шолја кафе. Тоа ќе му даде тек на целиот ден и смисла на целата седмица што следува.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #54

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар