Кафе-позадина за вашиот десктоп #49

„Кафето доаѓа во стомакот… идеи почнуваат да надоѓаат, сè што е запомнето почнува да галопира… духовноста е на ниво, се појавува насмевката, а хартијата е покриена со мастило.“ – Оноре де Балзак

Кафе-позадина за вашиот десктоп #49

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар