Кафе-позадина за вашиот десктоп #45

Кафе-позадина за вашиот десктоп #45

Сварено кафе ве чека на работната маса во кујната. Барем си замислувате додека сè уште се обидувате да ги одлепите очите. Миризбата ве буди и ви предизвикува пријатно чувство. Станувате од креветот, се протегате и гледате дека шолјата е навистина таму, полуполна со вашиот омилен утрински пијалак, сервирано со едно зрно на рачката. Прекрасно утро, прекрасен гест за добро утро. Направете го тоа за некого…

Кафе-позадина за вашиот десктоп #45

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1330×980) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар