Кафе-позадина за вашиот десктоп #34

Кафе, уметнички прошарано во пената, бисквит и понеделничкото утро може да започне. Делува релаксирачки, нели? Со оваа слика на вашиот десктоп, често ќе се потсетувате да се опуштите и да уживате додека го пиете вашето омилено утринско кафе.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #34

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1280) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар