Кафе-позадина за вашиот десктоп #32

Кафе-позадина за вашиот десктоп #32

Кога се будите со желба за онаа магична миризба, кога со замижани очи уживате во првата голтка и уживањето трае сè до последната… Со него се будите, благодарение на него ја задржувате енергијата во текот на денот… очигледно, вие сте вистински љубители на кафето. Еве една кафе-позадина која претставува убаво освежување за вашиот десктоп, додека истовремено е знак на вашата љубов кон вашиот омилен пијалак. Ќе им се допадне и на сите кои ја сакаат љубовта и го сакаат кафето, како и на оние кои сакаат чист простор за многу икони. Важно е дека срцето е во средината.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #32

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1080) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

——————————————————————————————————————————————————————–

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар