Кафе-позадина за вашиот десктоп #30

Тазе подготвено кафе, сипано во вашата омилена голема шолја, која не сакате да ја користите со тацна… лаптопот пред вас и сурфате… работно или тотално релаксирачки, ова е вашата омилена поза. Еве една шик десктоп-позадина која ќе се вклопи во вашиот животен стил. Чиста, со многу простор за вашите икони на едната страна, а сепак, толку фраерска на другата. Девојки, оваа е за вас!

Кафе-позадина за вашиот десктоп #30

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1600×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар