Уникатен накит за диџеи

Инспирирани од урбаниот животен стил и хип хоп културата, Darkloud Silver извадиле уникатна линија на накит со диџејска тематика, која се состои од прстени и други модни додатоци со урбани музички симболи.Уникатен накит за диџеиКомпанијата е основана во 2005 година од Нејтан Томас од Сиднеј. Тие велат дека „создаваат накит за поединецот“. Уникатен накит за диџеиОвие производи се изработени од сребро, злато и платина и чинат од 300 до 750 американски долари.Уникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеиУникатен накит за диџеи


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар