Кафе-позадина за вашиот десктоп #3

Нова работна недела, нови предизвици, нова потрага по инспирација. За сето ова, потребен е бистар ум и енергија. Не заборавајте да правите кафе пауза. Еве нешто што ќе ви помогне во тоа.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (2560×1440) и за да ја преземете на вашиот компјутер.Кафе-позадина за вашиот десктоп #3


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар