Кафе-позадина за вашиот десктоп #29

Пролетта пристигна. Времето полека се затоплува, денот почнува да трае подолго, а во природата околу нас, сè поприсутна станува зелената боја. Па, да бидеме во тек со временската сезона. Оваа позадина е вистински одмор за очите. Направете пролетна кафе пауза со тазе сварено кафе, сервирано во убава шолја. На здравје!

Кафе-позадина за вашиот десктоп #29

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1600×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар