Кафе-позадина за вашиот десктоп #17

Традиционална десктоп позадина која не потсетува на мирисот и вкусот кои ги има кафето доколку се приготви веднаш откако е сомелено. Нема поинтензивен мирис на кафето од овој. Ако сте љубители на тазе кафе, чиј јак вкус го сакате разблажен со неколку капки млеко, овој избор би требало да му прилега на вашиот десктоп оваа недела.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #17

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар