Кафе-позадина за вашиот десктоп #1

Земете шолја полна со овој магичен пијалак, сервирана на вашиот десктоп,  колку пати сакате во текот на денот.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина и за да ја преземете на вашиот компјутер.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #1


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар