Романтична драма која ќе ја изгледате во еден здив!

Романтична драма која ќе ја изгледате во еден здив!

Летото се приближува кон крајот и се враќаме на вообичаените рутини. Во последно време има многу интересни филмови и серии, а овој пат ви предлагаме една нова романтична драма која сигурно ќе ја изгледате во еден здив.

Романтична драма на Нетфликс која ќе ја изгледате во еден здив!

„The Lost Husband“ e романтична драма која ја раскажува приказната за една нова љубов што се раѓа после загубата на саката личност. После смртта на сопругот Либи наоѓа нова љубов и започнува врска во која мора внимателно да ги вклучи своите деца, а и животот што го водела досега. Оваа приказна ќе ве потсети дека во животот она што е важно се љубовта и среќата.

Погледнете ги овие романтични комедии што ќе ве натераат повторно да верувате во љубовта.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар