Нови семејни филмови кои ќе можеме да ги гледаме оваа пролет

Нови семејни филмови кои ќе можеме да ги гледаме оваа пролет

За новите семејни филмови кои ќе излезат во 2021 година веќе знаеме дека ќе бидат меѓу нашите омилени оваа година.

Погледнете ги трејлерите за претстојните филмови и датумите за објавување.

1. „Peter Rabbit 2: The Runaway“

Датум на објавување: 11 јуни

2. „Cruella“

Датум на објавување: 28 мај

3. „Luca“

Датум на објавување: 18 јуни

4. „Rumble“

Датум на објавување: 14 мај

Можеби ќе сакате да го гледате и новиот анимиран филм на Пиксар кој сигурно ќе ви ги стопли срцата.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар