Ќе ви измамат насмевка на лицето: Предлози за совршена филмска вечер во вашиот удобен дом

Ќе ви измамат насмевка на лицето: Предлози за совршена филмска вечер во вашиот удобен дом

Времето што ќе го поминете дома можете да го искористите на многу начини, од дружење со семејството до учење нови работи, играње игри, вежбање итн. Но, за да внесете малку смеа и позитивна енергија, особено во овој период кога вестите ве вознемируваат, погледнете го овој список и изберете некој од филмовите што ќе ви го подобрат расположението.

1. „Голема риба“ (Big Fish)

2. „Потрага по среќа“ (The Pursuit Of Happyness)

3. „Валкан танц“ (Dirty Dancing)

4. „Подобро не може да биде“ (As Good As It Gets)

5. „Полноќ во Париз“ (Midnight in Paris)

6. „Вистинска романса“ (True Romance)

7. „Добриот Вил Хантинг“ (Good Will Hunting)

8. „Чудесната судбина на Амелија Пулен“ (Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain)

9. „Те чека мејл“ (You’ve Got Mail)

10. „Џуно“ (Juno)

11. „Мали женички“ (Little Women)

12. „Луда, глупава, љубов“ (Crazy, Stupid, Love)

Погледнете го и овој список со филмови што ќе ве прошетаат низ светот овој викенд.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар