Грешки од ТВ сериите кои ќе ве насмеат до солзи

Во денешно време навистина има огромен избор на серии кои можат да задоволат сечиј вкус. Додека пред 10-15 години со нетрпение сме чекале да ја пуштат на телевизија новата епизода од „Пријатели“, „Беверли Хилс 90210“ и неколку други, денеска понудата на интересни ТВ серии се зголеми, а со тоа и апетитите на луѓето, па така нема човек што не гледа барем 5 серии одеднаш. Грешки од ТВ сериите кои ќе ве насмеат до солзиДенешните серии, без разлика на жанрот, се фантастично реализирани, а за нивното создавање воопшто не се жалат пари. Се најмуваат ѕвезди, се инвестира во опрема и опремување на студија, договорите на глумците рипнаа до небо, а сето тоа на крајот резултира со феноменална серија која луѓето ја сакаат. За време на снимањето често се случуваат многу интересни грешки, кои луѓето од екипата, по некое време ги објавуваат за уште повеќе да се зголеми популарноста на серијата. Мал дел од нив веќе имавте прилика да погледнете, а ова е уште едно продолжение.

The Office

How I Met Your Mother

Breaking Bad

New Girl

Suits

Fringe

The Mentalist

House MD

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар