Филмови кои со нетрпение чекаме да излезат во јули, 2014

Оваа година бевме пријатно изненадени од голем број нови филмови, но изгледа дека месец јули ќе ни донесе уште поголеми изненадувања. Започнувајќи од урнебесните комедии, па се до популарните научно фантастични приказни, наредниов месец дефинитивно ќе имаме голем избор при одбирање на филмови за нашите филмски вечери…

1. Секс-снимка (Sex Tape)

Филмови кои со нетрпение чекаме да излезат во јули 2014Главни улоги: Камерон Дијаз, Џејсон Сигал

Премиера: 18 јули 2014

Жанр: комедија

Кратка содржина: Брачна двојка со цел да го зачини својот сексуален живот ќе се снима додека имаат секс и наредното утро ќе откријат дека снимката е достапна на уредите кај нивните најблиски што ќе ги натера да тргнат во потрага и уништување на доказите…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар