Сумирано во една реченица: Каков партнер ви треба според хороскопскиот знак?

Многу фактори зависат на изборот на партнерот. Некогаш носиме правилен избор, а некогаш грешиме, бидејќи едноставно не сме го познавале доволно добро. Па, доколку ви треба помош при одлуката што да барате во вашиот партнер, хороскопот може многу да ви помогне. Запознајте ги подобро сите знаци и откријте дали вашиот сегашен партнер е најдобриот избор за вас!

Овен

Некој кој секогаш ве изненадува.

Бик

Партнер што ве почитува.

Близнаци

Некој што ќе ви помогне да се опуштите.

Рак

Некој што е трпелив и што ве разбира.

Лав

Партнер кој ќе ви даде до знаење кога грешите.

Девица

Некој несебичен и опуштен.

Вага

Некој што не можете да го шармирате одеднаш.

Скорпија

Некој кој е сигурен во себе.

Стрелец

Партнер што истовремено е одговорен, но и забавен.

Јарец

Некој што ја разбира вашата комплексност.

Водолија

Партнер кој нема лесно да се заплашува.

Риби

Некој што е доверлив и што лесно се фокусира.

Дознајте и кои 4 парови од Зодијакот кои докажуваат дека спротивностите се привлекуваат.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

 1. Anonymous Reply

  vaga

 2. Anonymous Reply

  a bliznaci?

  • Кафе пауза Reply

   Сме ги испуштиле. Сега е додадено и за нив. 🙂

Остави коментар