Како се однесува тој како бивш дечко според неговиот хороскопски знак?

Како се однесува тој како бивш дечко според неговиот хороскопски знак?

Бившите се поранешни партнери поради некоја причина. Двајцата сте одлучиле да тргнете по својот пат и да започнете нов живот. Како се однесуваат хороскопските знаци како бивши дечковци според астрологијата прочитајте во продолжение. Нивното однесување е сумирано во само една реченица!


Овен

Тој е бившиот кој секогаш ви се јавува кога е пијан, осамен или во добро расположение.

Бик

Ви испраќа сентиментални пораки од типот „ми недостигаш“ и се жали дека никогаш не требало да ве остави.

Близнаци

Неочекувано наидува на вас на работа или во бар.

Рак

Се обидува повторно да биде со вас.

Лав

Тој се обидува да остане пријател со вас иако тоа е малку чудно.

Девица

Се обидува да ве направи љубоморни со други девојки.

Вага

Сè уште му се допаѓаат вашите Инстаграм објави и ги гледа сите ваши приказни прикачени таму.

Скорпија

Се обидува случајно да се поврзе со вас без некои посебни ограничувања и лимити.

Стрелец

Се однесува како никогаш да не сте биле заедно.

Јарец

Ве брише од сите можни социјални медиуми.

Водолија

Тој пишува текстови од песни и поезија за вас.

Риби

Ве оговара со сите негови пријатели.

Дознајте кои мажи според хороскопот можат да освојат кого ќе посакаат.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар