Како да ја смирите вашата девојка кога „полудува“?

Како да ја смирите вашата девојка кога „полудува“?

Во ова време на социјална изолација тешко се справуваме со неможноста да излеземе надвор и да се дружиме. За некои личности ова е особено тежок период. Еве што да направите ако вашата девојка почне да „полудува“.

Како да ја смирите вашата девојка кога „полудува“

Овен

Дајте ѝ простор.

Бик

Нека зборува за нејзините чувства.

Близнаци

Згответе го нејзиното омилено јадење.

Рак

Гушкајте ја сè додека не заспие.

Лав

Потсетете ја колку ви е важна.

Девица

Донесете ѝ кафе (или шише вино).

Вага

Нека се исплаче на вашето рамо.

Скорпија

Измасирајте ја.

Стрелец

Водете љубов.

Јарец

Кажете и колку е прекрасна.

Водолија

Изненадете ја со цвеќиња.

Риби

Оставете ја да „беснее“ колку што сака (и вие „збеснете“ заедно со неа).

Можеби сакате да прочитате и кои 3 хороскопски знаци кои се најголеми борци и никогаш не се предаваат.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Смислата на животот ја бара преку уметноста и креативноста. Пишувањето е нејзино секојдневие.

Поврзани содржини

Остави коментар