Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Овој мачор од Русија имал тешко минато – животното живеело на улица, се борело за секој залак храна и наоѓало засолниште каде што може. Но, за среќа, бил спасен од едно прекрасно семејство и го добил името Џинџер. Џинџер сака да си игра, а најмногу го сака снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Запознајте го Џинџер: Слаткиот мачор кој ужива во снегот!

Прочитајте што прават мачките кога не сте дома?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар