Велосипед кој ја сече вашата пица

Велосипед кој ја сече вашата пица

Овој паметен предмет ги поврзува двете омилени нешта на многу луѓе – велосипедот и пицата. Тркалата се изработени од нерѓосувачки челик, кои ротирајќи се, служат како сечила кои ја сечат пицата на парчиња. Доаѓа во две варијанти од бои – пчела и лубеница, а креаторот е DOIY, кои изработуваат и многу други премети за секојдневна употреба, кои покрај корисноста, во процесот ја вклучуваат и забавата и креативноста. Велосипедот-нож може да се нарача од онлајн-продавницата на производителот за 17,95 евра.
Велосипед кој ја сече вашата пица Велосипед кој ја сече вашата пица Велосипед кој ја сече вашата пица Велосипед кој ја сече вашата пица Велосипед кој ја сече вашата пица


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар