Утринска прошетка на умот

Викендот помина и повторно нѐ очекува уште една напорна работна недела. Наместо да очајувате и со нетрпение да го чекате следниот викенд, започнете ја со свежина оваа работна седмица, набљудувајќи ги овие фасцинантни пејзажни фотографии, кои ќе ви го ослободат умот од грижи. Утринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотЗа љубителите на добрата фотографија каква што е оваа, можеби овие магични уметнички дела ќе ги инспирираат да го избришат фотоапаратот од насобраната прашина и да тргнат во потрага по нешто уште поубаво од ова. Имајте пријатна работна недела, драги кафепаузаџии. 🙂Утринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умотУтринска прошетка на умот


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    Може ли да го постирате линкот од каде што ги имате преземено позадиниве? Сакам да ги најдам во поголем формат за да ги извадам на хартија.

    Благодарам однапред.
    Поздрав.

  2. JAS Reply

    Дали ги има со поголема резолуција и од каде може да се симнат?

Остави коментар