Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Богатите и силни нијанси на сина боја беа совршен избор за уредување на еден гламурозен стан во Варшава, главниот град на Полска. Станот ги исполнува сите правила за добра естетика и добар вкус. Ентериерот е место во коеќе уживаат сите љубители на нијансите на сината боја.

Особено е привлечна тиркизната боја на ѕидовите, мебелот и постелнините. Во спалната соба еден ѕид е покриен со слика на Мона Лиза што го прави ова место тиркизен рај за уживање.

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Тиркизен рај: Прекрасен стан во кој ќе се вљубите

Погледнете ги овие 15 начини како да ја претворите скалата во најубавата полица во домот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар