Танцот на малите водени капки

Некои го сакаат дождот и чувството кое малите водени капки го побудуваат кај нив. Едноставно придонесува да се смират, релаксираат и да уживаат во танцот на водата. За други пак, секогаш кога врне им се случува вистински хаос. Ги обзема чувство на меланхолија, тажни се и едвај чекаат да престане, за да можат да се вратат во секојдневниот живот.Танцот на малите водени капкиБез разлика во која група спаѓате, следниве прекрасни фотографии дефинитивно ќе ви го променат мислењето за дождот.Танцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капкиТанцот на малите водени капки


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар