Совршената камп-приколка

Оваа луксузна камп-приколка им овозможува на камперите да уживаат со стил во своите патувања. Приколката „The Opera“ овозможува оптимално задоволство и комфор, а згора на сè изгледа модерно.

Совршената камп-приколка

Камп-приколката е опремена со кујна, бања, два кревета, работно биро и доволно простор за да понесете сè што ви е потребно. Кујната е целосно опремена, а креветите електрично се прилагодуваат според вашите потреби. Со приколката доаѓа и скара, која можете да ја користите на жар или на гас.

Совршената камп-приколкаСовршената камп-приколкаСовршената камп-приколкаСовршената камп-приколкаСовршената камп-приколкаСовршената камп-приколка


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар